Ergopharma > Careers > Kontrolor kakovosti (QC) – Procesni (m/ž)

Kontrolor kakovosti (QC) - PROCESNI (m/ž)

ErgoPharma nudi zaposlitev za daljše obdobje v proizvodnem obratu. Proizvodno in razvojno podjetje, je specializirano za prehranska dopolnila visoke kvalitete in ekskluzivni partner podjetja PharmaLinea.

Naše storitve obsegajo vse korake proizvodnje prehranskih dopolnil; od pridobitve surovin in razvoja proizvodnega procesa, do pakiranja, kakovostnih analiz in priprave dokumentacije.

Najnovejša tehnologija opreme in vodenja procesov ter inovativni produktni koncepti in zanesljiva hitrost izvedbe so poglavitne lastnosti, ki nam zagotavljajo konkurenčno prednost in zaupanje partnerjev.

Kraj dela

Celje

Področje dela

kemija, farmacija, biokemija, biotehnologija, živilska tehnologija ali podobna
naravoslovna smer

Klasifikacija poklica

Inženir/Inženirka kakovosti v proizvodnji, kemik/kemičarka za kontroliranje kakovosti, ipd…

Zahtevana stopnja izobrazbe

VI. stopnja ali več

Delovne izkušnje

Vsaj 2 leti delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu

Delovni čas

polni delovni čas

Oblika zaposlitve

Pogodba za 1 leto, s 3-mesečno dobo uvajanja, po preteku možnost zaposlitve za nedoločen čas.

Poskusna delovna doba

Da (3 mesece)

Opis delovnega mesta

  • Pomoč pri izdelavi kontrolnih protokolov na nivojih preverjanja kakovosti (proces končnega pakiranja).
  • Preverjanje materialnih certifikatov in ostale materialne in proizvodne dokumentacije.
  • Vizualni pregled sekundarne in terciarne embalaže.
  • Vizualni pregledi (pol)izdelkov pred pakiranjem in končnih izdelkov, spremljanje procesa pakiranja.
  • Potrjevanje nastavitev napisov na sekundarni embalaži, sproščanje končnih palet v skladišče.
  • Ugotavljanje vzrokov za neskladnosti / odstopanja in predlaganje ukrepov.
  • Vodenje evidenc in pripravljanje poročil.
  • Izvajanje drugih zahtevanih nalog po nalogu nadrejenega in v okviru strokovne usposobljenosti.
  • Sledenje dogovorjeni viziji, strategiji, ciljem podjetja.

Nudimo

  • Okolje, kjer dan mine (pre)hitro.
  • Okolje, ki je hkrati (na trenutke zelo) zatevno, vendar nikoli dolgočasno.
  • Okolje, kjer boste strokovno zrasli. Zagotovo.
  • Zavezo, da bodo vaše ideje slišane (in predvsem tudi zaželene).
  • Prihodnost, na katero boste lahko ponosni.
  • Redno plačilo, vsak mesec, brez zapletov.
  • Pogodba za 1 leto, s 3-mesečno dobo uvajanja, po preteku možnost zaposlitve za nedoločen čas.

Pričakujemo

  • Izobrazbo VI. stopnje ali več.
  • Delovne izkušnje: vsaj 2 leti na podobnem delovnem mestu.
  • Natančnost, odločnost, samostojnost pri delu. zanesljivost, večopravilnost, odgovornost do dela, strokovnost, lojalnost, dobre organizacijske sposobonosti, pozitiven odnos, pripravljenost do sodelovanja in odprte komunikacije.
  • Vozniški izpit B kategorije.
  • Znanje angleškega jezika.
  • Poznavanje HACCP sistema (željeno, ni obvezno).
  • Računalniška pismenost (osnovno poznavanje Moffice programov)
  • Nekaj smisla za humor.

Smo pritegnili vaše zanimanje?

V kolikor ste pripravljeni sprejeti izziv, ste se pripravljeni učiti, ste motivirani in pripravljeni na nove uspehe (včasih pride tudi kak slab dan), vas vabimo, da prijavo oddate preko elektronskega sistema Mojedelo.com.